Autor Téma: Propagace  (Přečteno 1455 krát)

Červenec 07, 2014, 11:11:31 odpoledne
Přečteno 1455 krát

pavucinecNM

• Information
  • Newbie
  • Administrator
    • Zobrazit profil
Stránky www.nasamorava.eu byly již dříve optimalizovány pro tiskový výstup, ale nejspíš je takto nikdo nepoužil. Spíchnul jsem ale jeden univerzálně použitelný leták v duchu současného mistrovství ve fotbale.

Toto je již druhá aktualizovaná verze. Byl upřesněn počet obyvatel Moravy na základě vlastního výzkumu (Státní instituce údaje čehokoliv za Moravu nezveřejňují, pouze za jednotlivé kraje). Zároveň byly aktualizovány údaje o obyvatelstvu Saska.

Takže, Sasko vs. Morava!

Přikládám i *.PDF verzi pro tisk. Dole pod příspěvkem ke stažení. Šiřte, lepte, rozdávejte!

PS: Vytištěné a v PDF to samozřejmě vypadá mnohem lépe než zde ukázaná konverze do *.PNG.
« Poslední změna: Říjen 27, 2014, 01:39:03 odpoledne od pavucinecNM »

Říjen 25, 2014, 03:28:29 odpoledne
Odpověď #1

pavucinecNM

• Information
  • Newbie
  • Administrator
    • Zobrazit profil
Nový leták, inspirován článkem: "Víc než polovina Čechů musí dýchat špatný vzduch" Odkaz ke stažení v tisknutelném formátu PDF: ZDE nebo pod příloha s koncovkou PDF pod velkým obrázkem.

Ve vývoji je i nová verze letáku "Sasko vs. Morava". Ojin mi už zpracoval krásné podklady osoučasném obyvatelstvu Moravy. A doufám že brzy svuj rozbor zveřejní. Taky tam bude upravena a "porovnána" grafika.

Zatím tedy můžete šířit toto. Mimochodem od zabránění stahování pro neregistrované uživatele jsem již ustoupil tak si můžete leták stáhnout a šířit všichni i bez registrace na tomto foru.

« Poslední změna: Říjen 25, 2014, 03:32:17 odpoledne od pavucinecNM »